Superstany

Webová stránka značky: Superstany
zatazenie stanu na betone pieskovy vak double
Akcia Tip
od €21–28 %
od €15

Potrebujete zaťažiť stanový prístrešok na pevných plochách? Bojíte sa, že vám stan unesie vietor? Máte akciu na betóne alebo asfalte a neviete, kde ukotviť stan? Je to problém ale existuje jednoduché riešenie na dočasné ukotvenie stanu.

3110/SIN
drevene lehatko stolik
Tip
od €41

Vytvorte atmosféru pohody, relaxu v kombinácii s dobrým jedlom, pitím a s našími skladacími plážovými lehátkami a naviac s vlastnou potlačou.

178/STA
ledsvetlo doplnok
od €106

Pre textilný reklamný nosič si prikúpte naviac LED osvetlenie.

+ ďalšie
151/60W
reklmna textilna stena rollup titulka
Akcia
od €130

Textil je potlačený technológiou sublimácie. Je to tzv. textilný rollup v obojstrannom designe. Bez použitia náradia nasadíte textilnú potlačenú grafiku na úzky a rovný hliníkový rám a zapnete zipsom na ráme. Dodávané s taškou na kolieskach.

V40/OBO2
sedaci vak poduska
Tip
Sedací vak - Poduška
2-3 týždne (4 ks)
od €132

Vak nie je len obyčajný reklamný pútač, je naviac pohodlný a ľahký. Hľadáte mäkké sedenie k filmu alebo na konferencii alebo len-tak?

XL
textilne steny nesvetelna obojstranna
Akcia
od €169

Bez svetla, ale obojstranný grafický nosič, kde stena je z textilu natiahnutá na elegantný ALU konštrukciu. Spojíte vďaka magnetickému systému.

76/100
textilna svetelna stena jedna titulka
Tip
od €245

JEDNOSTRANNÝ SVETELNÝ DESIGN. Čierne pozadie, na ktorom je uložené LED osvetlenie. LED osvetlenie sa zbalí ako koberec do rolky.
Druhá strana môže byť naviac potlačená v grafike, ale už BEZ osvetlenia.

73/BEZ
Bez potlače farebný noznicovy party stan biely
Akcia Tip
€409 –22 %
€319

Potrebujete zastrešiť na krátky čas mini akcie, otvárací ceremoniál, roadshow, deň detí, či menší eventový priestor? Jednoduché expresné riešenie na ochranu nielen pred slnkom ale aj pred dažďom. Deväť metrov štvorcových je miesto, ktoré postačuje na menší outdoorový event alebo svadobný obrad.  Konštrukcia stanu je vyrobená z ľahkého hliníka so 6-uholníkovým profilom nožičiek. Stan sa veľmi jednoducho montuje a rovnako veľmi rýchlo zbalí späť. Bočné steny stanu nie sú v ponuke.

3107/BIE
big quick promo textilny stolik 01
Tip
€339

Jednoduchý a ľahko staviteľný reklamný promo stolík, rýchlo do niekoľkých sekúnd postaviteľný, kde obvodová stena stolíka je z potlačeného textilu,

82
SEGA textilny promo stolik 01 blue
Novinka Tip
€494 –20 %
€394

Reklamný stolík SEGA je rýchlo zostaviteľný, je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, ktoré tvoria rám pre textilnú grafiku. Má praktickú poličku na odloženie osobných vecí a reklamných materiálov a je skladaný na plocho.Vymeniteľná grafika.

85
big lehatko
od €424

Chcete alternatívu fotosteny, chcete aby si rodina posedela vo veľko lehátku ako malí chrobáci?

181/MID
led svetelny promo stolik rychlorozkladaci
Akcia Novinka
€436

Jednoduchý a ľahko staviteľný reklamný promo stolík, rýchlo do niekoľkých sekúnd postaviteľný, kde obvodová stena stolíka je z potlačeného textilu,

83
Hore
Ďalšie produkty
19 položiek celkom

Stránka 1 z 2 - 19 položiek celkom