Promo textilný stolík SEGA s poličkou, potlačená vymeniteľná grafika

Reklamný stolík SEGA je rýchlo zostaviteľný, je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, ktoré tvoria rám pre textilnú grafiku. Má praktickú poličku na odloženie osobných vecí a reklamných materiálov a je skladaný na plocho.Vymeniteľná grafika.

Môžeme doručiť do:
7.6.2024
10 pracov. dní (>5 ks)
€494 –20 % €394 €472,80 vrátane DPH
Kategória: Promo stolíky
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 16 kg
SEGA textilny promo stolik 01 blue
Novinka Tip
€494 –20 %

Je to stolík BEZ svetla, s poličkou.

Vrchná doska je vyrobená z odolnej svetlej nábytkovej dosky. SEGA pult má odkladaciu policu, ktorá výrazne uľahčuje komunikáciu počas veľtrhov, prezentácií alebo propagačných akcií. Stolík SEGA sa montuje veľmi jednoducho - nátlačok je už umiestnený v rámoch, takže po vybratí stojana z prepravnej tašky stačí položiť boky konštrukcie a zablokovať ich poličkou a vrchnou doskou.  

Výhody: potlač na textilnej látke, odolný materiál, grafika je pripevnená na ráme silikónovým pásikom, horná doska a polica vyrobené z nábytkovej dosky konštrukcia vyrobená z eloxovaného hliníka celý produkt sa zmestí do malej a pohodlnej prepravnej tašky. Stôl je opakovane použiteľný produkt (viacero grafických nátlačkov môžete meniť podľa potreby, sú kompatibilné s rovnakou štruktúrou)

Rozmery a hmotnosť: 
- výška: 90 cm
- šírka: 90 cm
- hĺbka: 50 cm
- hmotnosť: 16 kg

Dodávané s taškou. Cena uvedená je na komplet aj s celoobvodovou potlačou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: