Wave 4M, 5M, 6M pneumatický aero stan, potlačený

Akčný pneumatický stan WAVE umožňuje rýchle a jednoduché postavenie aeronautického modelu bez potreby náradia. Jednoducho ho v jednom nafukovacom bode pripojíte do napájacieho zdroja a vzduch v priebehu niekoľkých minút automaticky naplní pneumatické črevo (konštrukciu) a vytvorí stabilný a atraktívny reklamný prístrešok. 

Variant
Môžeme doručiť do:
1.7.2024 1.7.2024 1.7.2024 Zvoľte variant
10 pracov. dní (>5 ks) 10 pracov. dní (>5 ks) 10 pracov. dní (>5 ks) Zvoľte variant
€2 562 €2 862 €3 492 od €2 562 €3 074,40 vrátane DPH €3 434,40 vrátane DPH €4 190,40 vrátane DPH od €3 074,40 vrátane DPH
Kategória: Reklamné stany
Záruka: 1 rok

Po nafúknutí nepotrebujete trvalé napájanie, uzavriete ventil a stan stojí bez ďalšieho dofukovania a stáleho prívodu elektriky.

Kvalitné materiály ako je Dacron a polyester zaručujú trvácnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom ako je dážď, vietor či slnko. Jedinečný dizajn a čierna pneumatická konštrukcia priťahujú pozornosť už z diaľky a pozývajú na prehliadku toho, čo značka WAVE ponúka. Bez stien alebo dverí je stan úplne otvorený, čo umožňuje potenciálnym zákazníkom vidieť dovnútra zo všetkých 3-och strán.

 

wave_pneustan

 

 

Pneumatický stan WAVE je dostupný v troch veľkostiach 4M / 5M / 6M priemer základne v pôdoryse

 

Ku každému z nich ponúkame rad užitočného príslušenstva. Nafukovacie stany sa často nachádzajú na všetkých druhoch poľných podujatí, výstavných hál alebo veľtrhov. Je ideálny pre športové značky, automobilový priemysel, catering a služby.

Polyesterová tkanina, ktorú používa náš eventový stan, je vodeodolná, takže potlače sú odolné a nepoškodzuje ich vlhkosť ani iné vplyvy – vrátane UV žiarenia. Pre novú akciu si jednoducho objednáte novú grafiku bez toho, aby ste museli kupovať celú štruktúru. Vďaka tomu je WAVE skvelou investíciou, ktorá vydrží roky a dá sa použiť na viacero podujatí.

Stany s potlačou vám umožnia efektívnejšie posilniť povedomie o vašej značke a zvýšiť záujem o váš stánok – určite vynikne oproti konkurencii. Či už organizujete svadby, firemné akcie, festivaly alebo pikniky, markíza skvele ochráni pred počasím a vytvorí pre vašich hostí príjemné a štýlové prostredie.

Výhody:

  • Jedinečný dizajn,
  • Čierna bezúdržbová pneu konštrukcia nafukovacieho stanu
  • Stan nemusí byť pripojený k vzduchovému stálemu kompresoru (napájací zdroj),
  • Konštrukcia udržuje konštantný tlak po celú dobu,
  • Model má špeciálne bezpečnostné a tlakové vyrovnávacie ventily,
  • Na montáž a demontáž nie sú potrebné žiadne nástroje,
  • Tlač v akejkoľvek farbe na vodeodolnú polyesterovú tkaninu,
  • Opakovane použiteľný systém, možnosť viacerých výtlačkov pre jeden dizajn.Rozmery a hmotnosť:

šírka: 400 / 500/ 620 cm
hĺbka: 400 / 500/ 620 cm
výška: 290 / 290 / 330 cm

hmotnosť: 16kg / 26kg / 34 kg

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: