Ospravedlňte, ak v tomto čase, sú termíny dodávok posunuté o niekoľko dní neskôr.

Režisérska stolička - nízka, vysoká

1 hodnotenie
 
Akcia Novinka Zväčšiť
 

Sveteľný, obojstranný LED reklamný nosič, kde stena je z textilu natiahnutá na PVCkonštrukciu. V ponuke aj PROMO STOLÍK so svetelným obojstranným designom aj väčší rozmer, steny sa dajú spájať.

Dostupnosť Zvoľte variant 10 pracov. dní 10 pracov. dní
Variant
Cena €73,20 €79,20 od €73,20 vrátane DPH
€61 €66 od €61    
Značka Superstany
Webová stránka značky superstany.eu
Kategória Stolíky a sedenie
 

Jednoduchý a ľahko staviteľný, sveteľný LED reklamný nosič, kde stena je z textilu natiahnutá na konštrukciu. Svetelný SMART reklamný nosič (panel) má v ponuke aj ako doplnok PROMO STOLÍK so svetelným obojstranným designom.

Máme návod pre vás ako zabudnúť na staré rollupy a byť viac videný!

Montáž nevyžaduje takmer žiadne nástroje ani zaučenie personálu, vysokoefektívne led osvetlenie je integrované v systéme a textil je potlačený ekologicky a bez údržbovo, naviac prateľný v práčke. SMART frame sa skladá do prepravnej tašky.

SMART frame je vhodný do tmavých miest alebo do imidžových priestoroch, hoteloch na výstavy a prezentácie alebo na športové priestory alebo obchody. Je to náhrada reklamných stien s vysokým efektom pre zobrazenie tváre, nálady alebo produktov. Stavba trvá 5-10 minút podľa šikovnosti, zmontuje 1 osoba.

Materiál: Celoplastový, ľahko montovateľná konštrukcia
Je možné spájať niekoľko modelov vzájomne do celkov, prípadne ich kombinnujte s promo stolíkmi (RED BIG QUICK s led osvetlením)

POTLAČ: sublimácia, obojstranný svetelný design


ROZMERY SMART FRAME:

1. STOLÍK svetelný (obojstranná potlač) š x v = 100x100cm
2. STENA svetelná (obojstranná potlač) š x v = 100x200cm / 100 x 250cm / 300 x 250cm