Ospravedlňte, ak v tomto čase, sú termíny dodávok posunuté o niekoľko dní neskôr.

LED QUICK svetelná stena (ALU), obojstranná grafika

1 hodnotenie
 
Akcia Tip Zväčšiť
 

Sveteľný, obojstranný LED reklamný nosič, kde stena je z potlačeného textilu natiahnutá na elegantnú ALU rámovú konštrukciu.

Dostupnosť Zvoľte variant 10 pracov. dní 10 pracov. dní
Variant
Cena €504 €576 od €504 vrátane DPH
€420 €480 od €420    
Značka Superstany
Webová stránka značky superstany.eu
Kategória Textilné steny
 

Máme návod pre vás ako zabudnúť na staré rollupy a byť viac videný!

Jednoduchý a ľahko staviteľný, sveteľný LED reklamný nosič, kde stena je z textilu natiahnutá na elegantnú ALU rámovú konštrukciu.

Montáž nevyžaduje takmer žiadne nástroje ani zaučenie personálu, vysokoefektívne led osvetlenie je integrované v systéme a textil je potlačený ekologicky a bez údržbovo, naviac prateľný v práčke. Quick frame sa skladá do krabice alebo je tam možnosť za príplatok prikúpiť tašku.

Quick frame je vhodný do tmavých miest alebo do imidžových priestoroch, hoteloch na výstavy a prezentácie alebo na športové priestory alebo obchody. Je to náhrada reklamných stien s vysokým efektom pre zobrazenie tváre, nálady alebo produktov. Stavba trvá 5-10 minút podľa šikovnosti, zmontuje 1 osoba.

Materiál: Celohliníkový, ľahko montovateľná konštrukcia
Vďaka magnetickému systému je ich možné spájať vzájomne do celkov a modulov, prípadne ich kombinnujte s promo stolíkmi (RED BIG QUICK s led osvetlením)

POTLAČ: sublimácia, obojstranná grafika, obojstranný svetelný design

ROZMERY QUICK FRAME:
STENA svetelný panel (obojstranná potlač) 2 veľkosti
š x v = 100x200cm / 100x 250cm

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.