Ospravedlňte, ak v tomto čase, sú termíny dodávok posunuté o niekoľko dní neskôr.

DEZI AIR svetelný reklamný panel a čistič vzduchu v jednom

 
  • 1 z 4
 
Spojili sme dva svety. Čistič vzduchu (UV sterilizátor) a svetelný rollup. DEZI AIR je reklamný LED rollup, nový produkt v ponuke COVID riešení a k aktuálnej situácii. Zariadenie využíva účinné UV žiarovky - používané v nemocniciach, zubných ambulanciách alebo v laboratóriách.
Dostupnosť 10 pracov. dní
Cena €1 918,80 vrátane DPH
€1 599    
Kód tovaru 204
Značka Superstany
Webová stránka značky superstany.eu
Kategória COVID Ochranné systémy
 
V súčasnosti sa z dôvodu pandémie takéto riešenia často používajú aj v kanceláriách, nákupných centrách a domácnostiach. Aj keď sú zariadenia, ktoré používajú UVC žiarenie, v boji proti vírusu veľmi účinné, ich vzhľad je často neatraktívny. 
 
APLIKÁCIA výrobku
Sterilizátor DEZI AIR je možné použiť prakticky všade. Moderný dizajn a tichá práca umožňujú inštaláciu do všetkých typov verejných priestorov. Nezastupiteľné riešenie pre spoločnosti s veľkým počtom zamestnancov alebo tam, kde je nevyhnutný stály kontakt so zákazníkom.
 
- Ideálne riešenie pre alergikov a tých, ktorí trpia chorobami dýchacích ciest. 
- Zdravé ovzdušie bez vírusov a baktérií. 
- Jednoduché a bezpečné použitie. 
- Výrobné haly 
- Zdravotnícke zariadenia 
- Verejná doprava 
- Továrne 
- Obchodné priestory 
- Verejné inštitúcie 
- Recepcie 
- Hotely a kúpele 
- Reštaurácie 

 
Ako to funguje?
Vzduch sa pohybuje dezinfekčným zariadením pomocou tichého zabudovaného ventilátora. Vzduch prechádza cez uhlíkový filter, ktorý ho čistí od organických zlúčenín a eliminuje zápachy, a potom vstupuje do dezinfekčnej komory, kde je ožiarený dávkou UV-C. Prístroj opúšťa čistý vzduch. 
 
Účinne odstraňuje vírusy a baktérie z vášho prostredia. Sterilizátor emituje ultrafialové svetlo s vlnovou dĺžkou 253,7 mm, ktoré zaisťuje spoľahlivé odstránenie mikroorganizmov, ako sú mikróby, vírusy, kvasinky a spóry plesní. Naše zariadenie je vybavené ochranou proti UV-C žiareniu a nevydáva ozón, čo ho robí úplne bezpečným pre ľudské zdravie a pohodu. Sterilizuje vzduch v miestnostiach akejkoľvek veľkosti nepretržite a nerušivo. 
 
Starajte sa o seba a o ostatných. 
Náš tunelový vzduchový sterilizátor používa špecializované svetlo, ktoré vyžaruje UV-C žiarenie a tým účinne eliminuje mikroorganizmy. 
Dezinfikuje vzduch a ničí 99,9% vírusov, baktérií, húb a plesní. Antivírusový štít je obzvlášť dôležitý na miestach, kde sa zhromažďujú ľudia! 
Sterilizátor neuvoľňuje ozón a je úplne bezpečný pre vaše zdravie. Môžete ho použiť kedykoľvek a kdekoľvek chcete. 
 
 
STUDIA SARS-CoV-2
Posledné štúdie ukazujú, že koronavírus SARS-CoV-2 zostáva životaschopný v aerosóloch po dobu 3 hodín a môže sa prenášať vzduchom. To znamená, že dezinfekcia predmetov a povrchov nie je dostatočným opatrením na boj proti vírusu, musí sa tiež zabezpečiť účinné vetranie a filtrácia vzduchu. Sterilizátory pracujú v reálnom čase - zachytávajú všetky vírusy uvoľnené pri výdychu, rozprávaní a kašľaní a deaktivujú ich pomocou UVC lúčov (menej vírusu vo vzduchu = menšia pravdepodobnosť infekcie). 
Všetko sa odohráva vo vnútri prístroja, takže počas procesu sterilizácie vzduchom nie je potrebné opustiť miestnosť. Vďaka použitiu svetelnej turbíny sme zvýšili kapacitu spracovania našich zariadení o 574%. Vďaka tomu dokážeme dekontaminovať 5-krát viac vzduchu za hodinu ako porovnateľné konkurenčné produkty.
 
 
Technické informácie:
 
VÝKON LAMPY = 36 W 
PRIETOK VZDUCHU 133 m³ / h 
ROZMERY ČISTIČA VZDUCHU spodná časť = 100 x 50 CM 
NAPÄTIE = AC 230V 
OCHRANA PROTI UV SVETLU - Áno 
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA -35 ° C až 75 ° C 
ŽIVOTNOSŤ 9000 h 
HLUK 34 dBA 
VLNOVÁ DLZKA 253,7 NM 
ZÁRUKA NA SYSTÉM 3 roky 
ROZMERY OSVETLENIA 100 x 200 CM alebo 100 x 250 CM 
LED VÝKON = 80 W 
LED FARBA 6000-7000K 
LUMEN  7000 
HMOTNOSŤ 26,65 kg
LED stena má obojstranný svetelný design.
 
 
Rozmer LED reklamnej steny (bez sterilizátora)
- 100 x 200cm (šxv)

  


VIDEO DEZI LED steny - svetelný rollup
Hmotnosť 26 kg