Bannerbow + Backdrop SET INDOOR, reklamná brána a zástena s potlačou

BannerBow konštrukcia pre indoor, taška na kolieskach, grafická textilná časť oblúka, grafická textilná časť zadnej steny BackDrop, konštrukcia Backdrop + adaptér na základňu BannerBow. Jednostranná potlač alebo Obojstranná.

Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2024 4.7.2024 Zvoľte variant
2-3 týždne 2-3 týždne Zvoľte variant
€979 €1 203 od €979 €1 174,80 vrátane DPH €1 443,60 vrátane DPH od €1 174,80 vrátane DPH

Bannerbow brána s s doplnkom Backdrop spolu ako SET. Je súčasťou stojana a oblúka a je priamo zo Švédska. Látku je možné v prípade znečistenia prať na 40C, textil je potlačený technológiou sublimácie. Bez použitia náradia nasadíte textilnú grafiku na tyčkový skladateľný rám do 3-och minút a napnete jednoduchými úchytmi. Podľa podstavy/základne sa používa varianta pre indoor.

Vhodný je na prezentácie produktov, služí ako reklamná textilná stena, môže nahrádzať fotostenu, vhodná na menšie alebo väčšie prezentácie v kombinácii s promo stolíkmi alebo ako reklamný nosič pre automobilky vedľa vozidla. Je to alternatíva k reklamným vlajkám / beachflagom. Je možné grafiku mať aj obojstranne potlačiteľnú.

SET obsahuje: BannerBow konštrukcia pre indoor, taška na kolieskach, grafická textilná časť oblúka, grafická textilná časť zadnej steny BackDrop, konštrukcia Backdrop + adaptér na základňu BannerBow. Jednostranná alebo Obojstranná potlač.

VERZIA: INDOOR

ČAS stavania: cca 3-5 minút

ROZMERY:
Veľkosť Malá SMALL (S)

Výška: 245 cm / Šírka: 300 cm
Hmotnosť: 14 kg
Materiál: hliník, recyklovaný ABS plast, oceľ

Cenová ponuka je pre INDOOR variantu, základne sú pre indoorové akcie. Je možné si vybrať aj za príplatok outdoor variantu s inými základňami, outdoorové prevedenie.

 

Superstany sú autorizovaný díler BannerBow pre SK a CZ trhy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: